Hakkımızda

      Elkan Dış Ticaret, 2000 yılında Karaköy Büyükhendek Caddesi'nde aydınlatma ürünleri ithalatı ve pazarlamasıyla sektöre adım atmıştır. Aydınlatma sektöründe 30 yılı aşkın tecrübe ve bilgi ile günümüze kadar önemli bir yere sahip olmuş, çok çeşitli projelere imza atmıştır. Halen aynı kalite ve güven ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmektedir.
      Riskleri iyi yöneterek, ürünleri taahhüt ettiği kalite ve sürede, öngörülen bütçede sunma hedeflerine daima ulaşır. Elkan Dış Ticaret bu hedeflerini gerçekleştirirken estetik tutumu hiçbir zaman göz ardı etmez; en iyiyi arayarak onun peşine düşer. Başladığı her projeyi zamanında bitirme azmi gösteren, açık, saydam, yenilikçi ve faaliyet gösterdiği sektörlere öncülük eden bir firmadır. Tüm ofis işlemleri elektronik ortamda, hızlı ve yüksek güvenlik altında gerçekleşir. Gerekli bilişim altyapısı kurulmuş olup, hizmet kalitesinin en üst düzeye çıkarılması için gerekli her tür teknolojik olanak kullanılmaktadır.


Misyon

      Sağlıklı ve istikrarlı bir biçimde büyüyerek aranan bir firma olmayı amaçlamaktayız. Aydınlatma sektöründe gelişen teknolojiyle uyumlu kaliteli projeler ile, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, güvenilir bir hizmet sunmaktayız.


Vizyon

      İlkesel ve kurumsal değerlere uygun, her işte güvenilir, sözünü tutan, işini iyi yapan ve itibarı sürekli yüksek tutan bir firma olmayı hedeflemekteyiz.